Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Webinarium Europejskiego Forum Geografii i Statystyki EFGS 2020

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
14.10.2020

W dniach 20-21 października 2020 r. odbędzie się coroczna międzynarodowa konferencja Europejskiego Forum ds. Geografii i Statystyki (EFGS). W związku z panującą epidemią w tym roku wydarzenie wyjątkowo odbędzie się w formie webinarium i przyjmie skróconą formułę.

Wydarzenie stanowi jedno z ważniejszych działań EFGS mających na celu promowanie integracji danych statystycznych z informacją geoprzestrzenną w sektorze publicznym. Prezydentem EFGS jest obecnie Pan Janusz Dygaszewicz – Dyrektor Departamentu Systemów Teleinformatycznych, Geostatystyki i Spisów w GUS. W tym roku EFGS 2020 webinar organizowany jest przez Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Eurostatem, EFGS i Głównym Urzędem Geodezji i Kartografii.

Program spotkania on-line zakłada wystąpienia znakomitych międzynarodowych ekspertów z zakresu geografii i statystyki. Wybrani prelegenci zaprezentują wyniki swoich prac oraz podzielą się wiedzą i najlepszymi praktykami w tematyce dotyczącej pięciu pryncypiów Globalnych ram odniesienia geoprzestrzennego dla statystyki (Global Statistical Geospatial Framework - GSGF), które w tym roku stanowią tematy głównych sesji spotkania.

Więcej szczegółów oraz zasady rejestracji można znaleźć na oficjalnej stronie EFGS 2020 webinar.

Zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium!

Liczba miejsc ograniczona - uczestnictwo musi zostać potwierdzone przez organizatorów.

Do góry

Newsletter