Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rezygnacja z badania wpływu pandemii COVID-19 na koniunkturę gospodarczą

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
17.06.2022

Od kwietnia 2020 r. Główny Urząd Statystyczny publikował wyniki badania wpływu pandemii COVID-19 na koniunkturę gospodarczą, a od października tego samego roku udostępniał w odstępach miesięcznych materiał analityczny „Wpływ pandemii COVID-19 na koniunkturę gospodarczą - oceny i oczekiwania (dane szczegółowe oraz szeregi czasowe). Aneks do publikacji”.

W związku ze zniesieniem 16 maja 2022 r. stanu pandemii COVID-19 na terenie kraju, od czerwca br. w badaniu koniunktury gospodarczej nie są zadawane pytania dotyczące wpływu pandemii na koniunkturę.

Główny Urząd Statystyczny w kwietniu 2022 r. włączył do badania koniunktury gospodarczej pytania dotyczące skutków wojny na Ukrainie i zadawanie pytań w tym zakresie będzie kontynuowane w kolejnych miesiącach. W naszych badaniach statystycznych reagujemy na dynamicznie zmieniającą się sytuację społeczno-gospodarczą tak, aby dostarczać aktualne dane użytkownikom.

Zachęcamy do zapoznania się z dotychczasowymi publikacjami obejmującymi wyniki badań koniunktury gospodarczej: https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/koniunktura/


Do góry

Newsletter