Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Już jest! „Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Raport z wstępnych wyników”

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
23.05.2022

Zapraszamy do zapoznania się z najnowsza publikacją „Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Raport z wstępnych wyników”

Opracowanie przedstawia wstępne wyniki Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, który został przeprowadzony na terenie Polski w okresie od 1 kwietnia do 30 września 2021 r. według stanu na dzień 31 marca 2021 r.

Publikacja „Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Raport z wstępnych wyników” jest pierwszym z serii opracowań zawierającym podstawowe informacje zebrane w spisie ludności i mieszkań w zakresie stanu i struktury ludności według płci, wieku, kraju urodzenia, kraju obywatelstwa, stanu cywilnego. W raporcie zaprezentowano także wstępne wyniki o liczbie osób pracujących oraz wstępne dane charakteryzujące wielkości zasobów mieszkaniowych w Polsce, m.in. mieszkania, w tym zamieszkane, budynki z mieszkaniami, a także wstępne informacje o obiektach zbiorowego zakwaterowania.

Ramowy harmonogram udostępniania danych z Narodowego Spisu powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 jest opublikowany na stronie: https://stat.gov.pl/spisy-powszechne/nsp-2021/harmonogram-publikacji-wynikow-nsp-2021/

Do góry

Newsletter