Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

IV Kongres Statystyki Polskiej

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
05.02.2024


IV Kongres Statystyki Polskiej odbędzie się w dniach 2-4 lipca 2024 roku w Warszawie, w Hilton Warsaw City - ul. Grzybowska 63. Organizatorami wydarzenia są Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne.

Tegoroczna edycja Kongresu będzie obejmowała wykłady i panele z uznanymi w kraju i za granicą prelegentami z różnych obszarów statystyki, takich jak analiza danych, modelowanie statystyczne, sztuczna inteligencja w statystyce i wiele więcej. To wyjątkowe wydarzenie będzie również doskonałą okazją do nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami z branży statystyki oraz do wymiany doświadczeń z ekspertami międzynarodowymi.

IV Kongres Statystyki Polskiej jest wydarzeniem skierowanym do krajowych i zagranicznych naukowców, ekspertów, interesariuszy statystyki publicznej, a także przedstawicieli instytucji publicznych i mediów.

W szczególności wzmocni wielopłaszczyznową współpracę GUS ze środowiskiem naukowym w sprawach związanych z rozwojem profesjonalnej i niezależnej statystyki publicznej oraz stałym unowocześnianiem metodologii badań statystycznych.

Kongres Statystyki Polskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń naukowych organizowanych przez Główny Urząd Statystyczny i Polskie Towarzystwo Statystyczne. Ma on na celu pielęgnowanie tradycji wspólnych spotkań i pogłębiania dialogu między statystyką publiczną a środowiskiem naukowym.

Pierwszy Kongres Statystyki Polskiej, który odbył się w 2012 roku, został uznany za niesamowicie ważne wydarzenie naukowe w historii polskiej myśli i praktyki statystycznej. Tegoroczna edycja z pewnością będzie jego godną kontynuacją. Będzie to miejsce dyskusji nad najnowszymi trendami, projektami badawczymi oraz rozwiązaniami w dziedzinie statystyki.


Miejsce: Hilton Warsaw City, ul. Grzybowska 63, 00-844 Warszawa

Agenda: pobierz

STRONA GŁÓWNA IV KONGRESU STATYSTYKI POLSKIEJ 

Do góry

Newsletter