Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Rok 2016

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
17.01.2017

W 2016 roku Główny Urząd Statystyczny złożył do Ministerstwa Spraw Zagranicznych wnioski na realizację trzech projektów współpracy rozwojowej w ramach Planu współpracy rozwojowej w 2016 r.  Wnioski dotyczyły następujących projektów:

  1. Wsparcie rozwoju systemu statystyki publicznej Gruzji w obszarze statystyki środowiska i rachunków regionalnych adresowany do przedstawicieli gruzińskiej statystyki publicznej;
  2. Badania statystyczne w zakresie rolnictwa i leśnictwa jako podstawa do poprawy zarządzania w zakresie prowadzenia polityki państwa w obszarze rolnictwa i leśnictwa adresowany do Krajowego Biura Statystycznego Mołdawii;
  3. Wykorzystanie wielu metod badawczych na przykładzie zintegrowanych badań podróży adresowany do przedstawicieli ukraińskiej statystyki publicznej.

Projekty nie uzyskały w 2016 r. finansowania ze strony Ministerstwa Spraw Zagranicznych ze względu na ograniczenie środków przeznaczonych na projekty realizowane przez organy administracji rządowej.

Do góry

Newsletter