Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Opracowanie metodologii pozyskiwania danych i wskaźników projektów realizowanych w obszarze infrastruktury komunalnej ze wspólnej listy wskaźników kluczowych 2014-2020 Funduszu Spójności na poziomie gmin (NTS 5) i w granicach aglomeracji definiowanej zgodnie z art.43 ust.2 ustawy z dnia 18 lipca 2001 r. Prawo wodne (POPT 2007-2013)

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 31.12.2013

Celem badania jest opracowanie metod szacowania na poziomie NTS 5 i w granicach aglomeracji, tj.: liczba ludności nie korzystającej z sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, liczba ludności korzystającej z wodociągów i infrastruktury odprowadzającej ścieki do oczyszczalni, wskaźnik zwodociągowania (w %), wskaźnik skanalizowania (w %) w podziale na obszary zurbanizowane i niezurbanizowane oraz analiza możliwości uzyskania wyników według wielkości gmin i wyznaczonych aglomeracji zapisanych w Krajowym Programie Oczyszczania Ścieków Komunalnych (KPOŚK).

Praca powstała w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.

Do góry

Newsletter