Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Mieszkania 2002

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
Data publikacji: 01.09.2003

Informacje o liczbie mieszkań zamieszkanych i niezamieszkanych, rodzaju pomieszczeń i liczbie ludności w nich zamieszkującej, informacje szczegółowo charakteryzujące mieszkania zamieszkane dotyczące: liczby izb, powierzchni użytkowej, wyposażenia w instalacje techniczno-sanitarne, okresu wybudowania budynku przedstawione we wzajemnym powiązaniu tych cech z informacją o rodzaju podmiotów będących właścicielami mieszkania.
 
Ponadto informacje o zaludnieniu mieszkań (liczbie osób zamieszkujących w mieszkaniu, liczbie osób przypadających na 1 izbę w mieszkaniu), liczbie i strukturze gospodarstw domowych zamieszkujących w mieszkaniu oraz o liczbie mieszkań, w których występują substandardowe warunki zamieszkiwania.

Dane prezentowane są w szczegółowych przekrojach dla NSP 2002 oraz wybrane dane w porównaniu do  NSP 1988 (w tablicach ogólnokrajowych w podziale z dn. 6.12 1988 r., natomiast w tablicach zawierających przekrój wojewódzki - z dn. 1.01.1999 r.).

Przekroje: województwa, miasta, wieś.

Pliki do pobrania

Do góry

Newsletter