Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Seminarium: Portal Geostatystyczny - platforma nowych możliwości
23 i 26 listopada 2015 r.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
06.11.2015

Szanowni Państwo

W ramach obchodów GIS Day w Stolicy 2015 Główny Urząd Statystyczny ma przyjemność zaprosić Państwa na seminarium poświęcone tematyce zastosowania nowoczesnej i interaktywnej platformy do prezentacji danych statystycznych w ujęciu przestrzennym - Portalu Geostatystycznego.

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną nowe funkcjonalności Portalu oraz aplikacji mobilnej, które są wynikiem realizacji projektu Portal Geostatystyczny - Faza II.

Seminarium będzie doskonałą okazją do otwartej dyskusji i wymiany doświadczeń między użytkownikami Portalu Geostatystycznego na temat możliwości i sposobów wykorzystania narzędzia oraz wynikowych informacji statystycznych udostępnianych poprzez platformę. 

Spotkanie organizowane jest w siedzibie Głównego Urzędu Statystycznego, al. Niepodległości 208 w Warszawie, w dwóch terminach 23 listopada oraz 26 listopada 2015 roku w godz. 10.00 - 13.00.

Na seminarium zapraszamy przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, nauki, przedsiębiorców, mediów oraz osoby zainteresowane tematyką. 

Formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać do dnia 16 listopada 2015 r. na adres e-mail . Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w seminarium decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia zostanie przesłane w osobnej korespondencji.


Udział w konferencji jest bezpłatny.


Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Pliki do pobrania

Do góry

Newsletter