Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Seminaria z zakresu statystyki sektora instytucji rządowych i samorządowych oraz partnerstwa publiczno-prywatnego.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
21.04.2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w dwóch seminariach, które odbędą się w Głównym Urzędzie Statystycznym:

  1. Statystyki sektora instytucji rządowych i samorządowych – metodyka UE, realizowanym przez Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Eurostatem, w dniu 27 kwietnia 2017 r., oraz
  2. Partnerstwo publiczno-prywatne w statystyce sektora instytucji rządowych i samorządowych realizowanym przez Główny Urząd Statystyczny we współpracy z Eurostatem i European PPP Expertise Centre, w dniu 28 kwietnia 2017 r.

                Celem seminariów jest przedstawienie metodologii opracowywania statystyk sektora instytucji rządowych i samorządowych zgodnie z wymogami Europejskiego Systemu Rachunków Narodowych i Regionalnych w Unii Europejskiej (ESA2010) oraz zaprezentowanie nowego przewodnika w zakresie statystycznego ujmowania partnerstwa publiczno-prywatnego – A Guide to the Statistical Treatment of PPPs (http://www.ppp.gov.pl/Aktualnosci/Strony/Przewodnik_po_statystycznym_ujeciu_PPP.aspx).

                W związku z powyższym, zwracam się z prośbą o przesłanie Formularza zgłoszeniowego do dnia 24 kwietnia na adres . Jest to również adres, pod który można kierować wszelkie zapytania na temat seminariów. Udział w seminariach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc GUS zastrzega sobie prawo weryfikacji zgłoszeń.

W załączeniu znajda Państwo agendy spotkań. W każdym seminarium przewidujemy czas na dyskusję. Mam głęboką nadzieję, że będą one dla wszystkich uczestników okazją do poszerzenia wiedzy i wymiany poglądów w obszarze statystyk sektora instytucji rządowych i samorządowych.

Do góry

Newsletter