Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wyniki konkursu Prezesa GUS na najbardziej cyfrowa gminę NSP 2021

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
27.04.2022

Konkurs Prezesa GUS na najbardziej cyfrową gminę Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań został rozstrzygnięty.

Znamy laureatów spośród ponad 700 gmin! Serdecznie dziękujemy wszystkim gminom za aktywne promowanie idei samospisu w czasie Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 oraz za udział w zwiększaniu świadomości obywateli o obowiązku spisowym.

Uczestnicy konkursu przekonali się, że samospis to wygodna i bezpieczna metoda dopełnienia obowiązku spisowego. Lista Laureatów dostępna jest na stronie https://spis.gov.pl/cyfrowa-gmina-nsp-2021/ 

Wyłonionym zwycięzcom Konkursu łącznie 96 gminom z całej Polski, zostały przyznane nagrody główne oraz nagrody dodatkowe w postaci sprzętu elektronicznego. W każdym województwie dla gminy najbardziej zaangażowanej we współpracę z urzędem statystycznym, wykazującej największą aktywność wśród społeczności lokalnej została przyznana nagroda specjalna. Za przekazanie nagród w każdym województwie odpowiadają Komitety Konkursowe powołane przez upoważnionego Dyrektora Urzędu Statystycznego.

Konkurs był przeprowadzony od 15 lipca do 30 września 2021 roku. Warunki uczestnictwa w Konkursie określone są wyłącznie w Regulaminie Konkursu. W Regulaminie, znajdziecie Państwo również szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu Konkursu.

Do góry

Newsletter