Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych – SSI-10

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
04.04.2022

Szanowni Państwo!

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że w dniu dzisiejszym rozpoczęło się badanie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w gospodarstwach domowych. Jest to badanie ankietowe, reprezentacyjne (co oznacza, że uczestniczą w nim gospodarstwa domowe zamieszkałe w wylosowanych mieszkaniach).

Od dziś do 17 kwietnia mogą Państwo skorzystać z przygotowanej aplikacji i samodzielnie wypełnić ankietę. Wystarczy wejść na stronę https://cs.stat.gov.pl/SSI-10/ oraz zalogować się za pomocą loginu i hasła z otrzymanego listu. Następnie  w terminie 19 kwietnia do 31 maja 2022 r, z osobami z wylosowanych mieszkań, gdzie ankiety nie zostaną wypełnione lub  nie zostaną wypełnione poprawnie, kontaktować się będą pracownicy Urzędów Statystycznych. Wówczas  badanie będzie realizowane metodą wywiadu telefonicznego lub bezpośredniego (odwiedzając wylosowane mieszkania).

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu!

Poniżej wyniki ubiegłorocznego badania:

https://stat.gov.pl/obszary-tematyczne/nauka-i-technika-spoleczenstwo-informacyjne/spoleczenstwo-informacyjne/jak-korzystamy-z-internetu-2021,5,12.html

Do góry

Newsletter