Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach 1-20.07.2022

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
07.07.2022

Od 1 do 20 lipca 2022 roku, na terenie całego kraju Główny Urząd Statystyczny prowadzi  w wylosowanych mieszkaniach badanie reprezentacyjne dotyczące uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach.

Badanie realizowane jest wyłącznie telefonicznie. Jeśli zadzwoni do Państwa ankieter, zwracamy się z gorącą prośbą o udział w wywiadzie telefonicznym, ponieważ uzyskiwane od Państwa informacje są niezwykle istotne.

Celem badania jest zebranie danych o krajowych i zagranicznych wyjazdach (prywatnych lub służbowych) członków gospodarstw domowych w II kwartale 2022 roku. Badanie dostarczy kompleksowej wiedzy m.in o skali uczestnictwa mieszkańców Polski w podróżach, rodzajach wykorzystywanych usług turystycznych, poziomie wydatków związanych z podróżami.

Zebrane informacje zostaną wykorzystane na potrzeby statystyki w dziedzinie turystyki, rachunków narodowych, bilansu płatniczego oraz statystyki obszarów transgranicznych.


Więcej informacji na temat badania Uczestnictwo mieszkańców Polski (rezydentów) w podróżach: https://stat.gov.pl/badania-statystyczne/badania-ankietowe/badania-spoleczne/uczestnictwo-mieszkancow-polski-rezydentow-w-podrozach-pkz/

Do góry

Newsletter