Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Sukcesy w pozyskiwaniu przez GUS grantów unijnych na rozwój!

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
15.01.2024

Podsumowując rok 2023, GUS uzyskał pozytywną ocenę KE dla wszystkich 15 przedłożonych wniosków o dotacje na realizację projektów rozwojowych w ramach Single Market Programme.

Polska statystyka od lat aktywnie aplikuje o dotacje unijne w ramach Single Market Programme. Realizacja grantów wzmacnia polski potencjał statystyczny, wspiera rozwój statystyki publicznej w zakresie innowacji oraz doskonalenie jakości i harmonizacji statystyki polskiej i unijnej.

Fakt, że wszystkie złożone w 2023 roku wnioski o dotacje uzyskały pozytywną ocenę Komisji Europejskiej jest wspólnym sukcesem wszystkich jednostek służb statystyki publicznej zaangażowanych w ten proces i oznacza wysokiej jakości propozycje w ramach ogłaszanych przez Komisję Europejską projektów.


Dowiedz się więcej o Single Market Programme [link: https://commission.europa.eu/funding-tenders/find-funding/eu-funding-programmes/single-market-programme/overview_en]

Do góry

Newsletter