Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Stat!UP - Jesteśmy gotowi na zmiany!

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
05.02.2021

Projekt Stat!UP, realizowany przez GUS, we współpracy z jedną ze światowych firm doradczych - PwC, pomoże statystyce publicznej lepiej odpowiadać na potrzeby zewnętrznych odbiorców danych w dobie dynamicznych zmian społeczno-gospodarczych. Zmieniamy się dla Was!

Projekt  powstał w odpowiedzi na wyzwania stojące przed statystyką publiczną, wynikające m.in. z postępującej i wszechobecnej cyfryzacji życia społeczno-gospodarczego. Zjawisko to przyczyniło się do zmiany oczekiwań użytkowników danych, zarówno komercyjnych, jak i publicznych. Dostrzegamy oczekiwania użytkowników danych statystycznych i konieczność generowania „szytej na miarę”, aktualnej informacji, przekazywanej w możliwie krótkim czasie, często wykraczającej poza Program Badań Statystycznych Statystyki Publicznej.

Ten projekt, finansowany przez Komisję Europejską w ramach Programu Wspierania Reform Strukturalnych, pomoże statystyce publicznej dostosować się do zmian i przygotować do realizacji oczekiwań, które kierują do nas użytkownicy danych.


Jesteśmy gotowi na zmiany!

Do góry

Newsletter