Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Od 25 maja br. wznawiamy bezpośrednią obsługę w punktach REGON i Informatorium.

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
22.05.2020

Główny Urząd Statystyczny informuje, że od poniedziałku 25 maja 2020 r. wznawiamy bezpośrednią obsługę klientów w punktach rejestru REGON w wojewódzkich Urzędach Statystycznych. Szczegóły dotyczące godzin otwarcia i numery telefonów do punktów REGON  znajdują się na stronach urzędów wojewódzkich oraz są dostępne na stronie:  
https://bip.stat.gov.pl/dzialalnosc-statystyki-publicznej/rejestr-regon/kontakt-z-urzedami-statystycznymi-w-sprawie-regon/


Jednocześnie informujemy, że również od poniedziałku 25 maja 2020 r. wznawiamy pracę Informatoriów w Urzędach Statystycznych oraz GUS. Przywracamy tym samym możliwość bezpośredniego kontaktu klientów z pracownikami statystyki. 

Informatorium GUS będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-12:00.

Godziny otwarcia Informatorium w Urzędach Statystycznych są publikowane na stronach urzędów. Zachęcamy też do korzystania z infolinii statystycznej tel. 48 22 279 99 99.

Do góry

Newsletter