Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Konkurs na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki - V edycja

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
30.03.2023

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiona została kolejna edycja Konkursu Prezesa GUS na najlepszą pracę magisterską i doktorską z zakresu statystyki! Jest to już V edycja konkursu od czasu jego wznowienia!

  • Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszej pracy magisterskiej oraz doktorskiej z zakresu statystyki oraz popularyzacja wiedzy o statystyce i jej zasobach informacyjnych.
  • Organizatorem Konkursu jest Prezes Głównego Urzędu Statystycznego.

Uczestnikami Konkursu mogą być:

  • absolwenci studiów wyższych drugiego stopnia lub jednolitych studiów magisterskich - w części dotyczącej najlepszej pracy magisterskiej z zakresu statystyki,
  • absolwenci studiów doktoranckich – w części dotyczącej najlepszej pracy doktorskiej.

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie oraz prace doktorskie z zakresu statystyki, obronione w 2022 roku na wyższych uczelniach publicznych i niepublicznych.


Prace konkursowe mogą zgłaszać wyłącznie ich autorzy, za pośrednictwem specjalnej aplikacji do zgłoszeń, dostępnej pod adresem https://konkursnaprace.stat.gov.pl.


Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do dnia 31 lipca 2023 r.

Warunki uczestnictwa w Konkursie określone są w Regulaminie.

Do wygrania nawet 10 000zł.

Nie czekaj. Zgłoś się!

Do góry

Newsletter