Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Główne nagrody w Loterii Spisowej rozdane

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
06.09.2021

Za nami uroczyste wręczenie nagród głównych w Loterii Spisowej. W zorganizowanej 6 września br. gali udział wziął udział Prezes Głównego Urzędu Statystycznego oraz przedstawiciele Centralnego Biura Spisowego, organizatora loterii – Unique One i zwycięzcy nagród głównych w loterii.


Wydarzenie rozpoczęło krótkie wystąpienie Prezesa GUS, Dominika Rozkruta, który pogratulował  zwycięzcom i podkreślił, jak ważny jest udział w Narodowym Spisie Powszechnym oraz zachęcił osoby, które jeszcze się nie spisały do spełnienia obowiązku spisowego. Kolejnym punktem uroczystości było przekazanie samochodów Toyota Yaris nowym właścicielom. Po oficjalnej części, nasi zwycięzcy musieli jeszcze dokonać kilku formalności, aby móc wrócić do domu nowymi autami!


Dziękujemy wszystkim gościom, którzy brali udział w uroczystości przekazania nagród głównych w Loterii Spisowej i swoją obecnością uświetnili to wydarzenie.
Pamiętajmy, że w spisie powszechnym, to nie nagrody są najważniejsze, ale nasza wspólna mobilizacja! Tych wszystkich, którzy jeszcze się nie spisali zachęcamy aby zrobić to jak najszybciej na stronie spis.gov.pl


Do góry

Newsletter