Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Europejska konferencja na temat jakości w statystyce publicznej Q2018

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
15.02.2018

Główny Urząd Statystyczny i Eurostat mają zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Europejskiej konferencji na temat jakości w statystyce publicznej Q2018, która odbędzie się w Krakowie w dniach 26-29 czerwca 2018 r.

Konferencja Q2018 to już dziewiąte z kolei spotkanie naukowe z udziałem międzynarodowego środowiska statystycznego, poświęcone kwestiom związanym z metodologią i jakością w statystyce publicznej, mającym kluczowe znaczenie dla rozwoju całego Europejskiego Systemu Statystycznego. Konferencja Q2018 stanowi platformę do dyskusji nad różnorodnymi zagadnieniami dotyczącymi jakości w statystyce publicznej, a także do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy ekspertami z różnych dziedzin reprezentujących rozmaite instytucje, w tym urzędy i instytucje statystyczne, organizacje międzynarodowe, środowiska naukowe i badawcze. Konferencja Q2018 ma na celu zaprezentowanie różnych koncepcji i rozwiązań dotyczących wprowadzenia Europejskiego Kodeksu Praktyk Statystycznych, służących poprawie jakości produktów statystycznych z wykorzystaniem najlepszych międzynarodowych zasad i praktyk,  a także określenie nowych priorytetów i obszarów rozwoju dla Europejskiego Systemu Statystycznego jako całości.


Szczegółowe informacje dotyczące konferencji Q2018 dostępne są na stronie http://www.q2018.pl/

Rejestracja odbywa się za pośrednictwem formularza elektronicznego http://www.q2018.pl/accommodation/

Kontakt:  


Do góry

Newsletter