Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Dziękujemy za udział w I spisie próbnym przed #NSP2021 !

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
06.11.2019

Zakończył się pierwszy spis próbny przed Narodowym Spisem Powszechnym 2021, który został przeprowadzony w dwóch gminach: Czerwińsk nad Wisłą oraz Sierakowice.

Cieszymy się, że informacja o spisie próbnym dotarła do prawie wszystkich mieszkańców obu gmin. Nie byłoby to możliwe bez pomocy i życzliwości wielu ludzi oraz lokalnych instytucji. 

Za owocną współpracę serdecznie dziękujemy władzom gmin, w szczególności wójtom: Marcinowi Gortatowi oraz Tadeuszowi Kobieli. Pracownikom urzędów gmin i gminnych ośrodków kultury jesteśmy wdzięczni za otwartość i gotowość pomocy. Dyrektorom szkół dziękujemy za możliwość przeprowadzenia zajęć spisowych i pomoc w promocji spisu próbnego wśród uczniów i ich rodziców. Za wsparcie w nagłośnieniu informacji o spisie dziękujemy również mediom, policji i duchowieństwu.

Podziękowania za udział w spisie próbnym kierujemy też do wszystkich mieszkańców gmin – za ciepłe przyjęcie rachmistrzów i konstruktywne rozmowy z naszymi teleankieterami na infolinii. W szczególności dziękujemy osobom, które skorzystały z samospisu internetowego.

Przez najbliższe miesiące będziemy analizować wszystkie uwagi, Już wkrótce, w kwietniu 2020 r. odbędzie się drugi spis próbny przed spisem powszechnym. We wrześniu przyszłego roku startuje Powszechny Spis Rolny, zaś w kwietniu 2021 r. rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań.

Udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy! Liczymy na Was, bo liczy się każdy!


Więcej o spisie na https://spis.gov.pl/

Do góry

Newsletter