Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Barometr wpływu biznesu na SDGs

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
25.09.2019

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego narzędzia, dzięki któremu firmy mogą zmierzyć swój wpływ na realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju, dostępnego pod adresem https://kampania17celow.pl/barometrwplywu/. Narzędzie to powstało w ramach Kampanii 17 Celów z inicjatywy firmy CSR Consulting, przy wsparciu merytorycznym GUS i przy współpracy ekspertów ze świata biznesu i nauki. Partnerzy wspólnie określili proste do obliczenia wskaźniki, które odnoszą się do obszarów stanowiących dla biznesu szczególne wyzwanie w kontekście zrównoważonego rozwoju. Każda firma może wyliczyć swój wynik i porównać go ze średnią. Wspólne wyniki będą prezentowane na stronie Kampanii 17 Celów, stanowiąc podstawę do kompleksowych analiz wkładu polskiego biznesu w realizację Agendy 2030.


Barometr wpływu został poddany szerokim konsultacjom eksperckim, w których wzięło udział ponad 20 instytucji. Publicznie został zaprezentowany w dniu 25 września 2019 r., podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez CSR Consulting z okazji Światowego Dnia Działania, przypadającego w rocznicę przyjęcia Agendy 2030. W wydarzeniu wzięli również udział przedstawiciele GUS, którzy podkreślili wagę wiarygodnych danych statystycznych jako podstawy podejmowanych decyzji.

 
Do góry

Newsletter