Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

XI edycja Dni Otwartych Funduszy Europejskich

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
26.04.2024


Z ogromną przyjemnością zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane w GUS w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE) 2024.  Główny Urząd Statystyczny otworzy swoje drzwi dla wszystkich zainteresowanych w dniu 10 maja 2024 r., od godziny 10:00 do 15:00. Będzie to również szansa do świętowania 20. rocznicy wejścia Polski do Unii Europejskiej.

Dlaczego warto nas odwiedzić?

  • Interaktywne stoiska: stoiska z produktami GUS współfinansowanymi z funduszy unijnych, rozmieszczone na korytarzach pierwszego piętra;
  • Inspirujące wykłady i warsztaty poświęcone projektom realizowanym przez GUS w sali 149;
  • Media społecznościowe: od 6 do 10 maja na naszych kanałach społecznościowych pojawią się miniwywiady z właścicielami projektów oraz linki do szczegółowych informacji o projektach.

Nasi goście będą mogli przekonać się, jak fundusze europejskie pomagają w rozwoju statystyki publicznej i jakie korzyści niosą dla społeczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!


Harmonogram wydarzenia do pobrania poniżej.


Pliki do pobrania

Do góry

Newsletter