Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

III Kongres Statystyki Polskiej

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
17.01.2022

​III Kongres Statystyki Polskiej odbędzie się od 26 do 28 kwietnia 2022r. w Krakowie. Organizatorami są Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne. Tegoroczna edycja Kongresu będzie związana z obchodami 110-lecia istnienia Polskiego Towarzystwa Statystycznego.

III Kongres Statystyki Polskiej jest wydarzeniem skierowanym do krajowych i zagranicznych naukowców, ekspertów, interesariuszy statystyki publicznej, a także przedstawicieli instytucji publicznych i mediów.

W szczególności wzmocni wielopłaszczyznową współpracę GUS ze środowiskiem naukowym w sprawach związanych z rozwojem profesjonalnej i niezależnej statystyki publicznej oraz stałym unowocześnianiem metodologii badań statystycznych.

Kongres Statystyki Polskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń naukowych organizowanych przez Główny Urząd Statystyczny i Polskie Towarzystwo Statystyczne. Ma on na celu pielęgnowanie tradycji wspólnych spotkań i pogłębiania dialogu między statystyką publiczną a środowiskiem naukowym.


Do góry

Newsletter