Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Scenariusze lekcji

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj

Materiały dla nauczycieli


Drodzy nauczyciele
 

Zespół pracowników Głównego Urzędu Statystycznego i Urzędów Statystycznych, przygotował dla Państwa pakiet scenariuszy wraz z załącznikami, dla przedszkoli oraz szkół podstawowych dla klas I – III oraz IV – VIII. Pakiet ten, ma na celu, wsparcie i urozmaicenie prowadzonych przez Państwa lekcji dotyczących Powszechnego Spisu Rolnego (PSR), który trwa od 1 września do 30 listopada 2020 r.

Scenariusze, jak i materiały, mogą zostać wykorzystane jako gotowe zajęcia lub jako dodatek do lekcji. Można je modyfikować i dostosowywać do aktualnie prowadzonych tematów zajęć.

Stopień trudności i zakres materiału należy dostosować indywidualnie do klasy i umiejętności uczniów.

Dzięki Państwu i dzięki uczniom, mamy nadzieję dotrzeć do gospodarstw w całej Polsce. Ponadto chcielibyśmy przyczynić się do kształtowania świadomego społeczeństwa. Dlatego też, pragniemy dostarczyć rzetelnych i prawdziwych informacji dotyczących PSR oraz rozwiać wiele wątpliwości na jego temat.

Dziękujemy za wsparcie naszych działań i zachęcamy do korzystania z materiałów edukacyjnych przygotowanych przez nasz zespół.

Gry dla dzieci i młodzieży - do wykorzystania podczas lekcji


Do góry

Newsletter