Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Wyniki Konkursu na projekty logo dla statystyki publicznej

Pokaż QR Code A A A pobierz stronę jako plik pdf Drukuj
25.07.2017

Informujemy, że w Konkursie na projekt znaku graficznego (logo) Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), znaku graficznego (logo) dla 16 urzędów statystycznych oraz znaku graficznego (logo) 100-lecia Głównego Urzędu Statystycznego ogłoszonego w dniu dnia 19 maja 2017 r. (http://bip.stat.gov.pl/ogloszenia/konkurs-na-logo/), Sąd Konkursowy wybrał jako zwycięską pracę o numerze 047. Autorem zwycięskiej pracy (I miejsce) jest:

Pani Susana Wesołek

                Sąd Konkursowy wyróżnił dwie prace o numerach 005 i 088, których autorami są:

  • Pan Wojciech Janicki – praca o numerze 005,
  • Pani Anna Haraburda – praca o numerze 088.

Wybór zwycięskiej pracy i prac wyróżnionych został zaakceptowany w dniu 21 lipca 2017 r. przez Pana Dominika Rozkruta Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego.

Informujemy, że opublikowanie wybranych prac będzie możliwe nie wcześniej niż przed zawarciem z autorami umów o przekazaniu majątkowych praw autorskich do zwycięskiej i wyróżnionych prac, na rzecz Głównego Urzędu Statystycznego, zgodnie z załącznikami do Regulaminu Konkursu.


Do góry

Newsletter